Populiariausi – maži miesto automobiliai

mini-reprezentLietuviai, kaip ir dauguma europiečių, vis dažniau linksta prie mažų miesto automobilių. Pagal statistinius duomenis, šiuo metu kas antras Lietuvoje registruojamas automobilis yra būtent nedidelis, ekonomiškas, miesto automobilis. (daugiau…)

Mini Cooper – gerų emocijų automobilis

Mini Cooper Nuoma

Charizmatiškas! Linksmas! Išskirtinis! Tokių ir panašių apibūdinimų visuomet nusipelno į gatves išriedėjęs Mini Cooper automobilis. Jo išvaizda yra išskirtinė ir jo neįmanoma sumaišyti su jokia kita transporto priemone. Netgi nevairuojantys žmonės, kurie skirsto automobilius tik į „juoda, balta ir raudona“, žino, kad tai Mini Cooper. (daugiau…)

Dažniausiai klientams kylantys klausimai apie automobilių nuomą

Pateikiame atsakymus į dažniausiai klientų užduodamus klausimus apie automobilių nuomą. Tikimės bus naudinga informacija visiems besidomintiems automobilių nuoma.

Jei reikia daugiau informacijos, kreipkitės į mūsų konsultantus.

(daugiau…)

Kokius automobilius nuomojasi jaunavedžiai?

automobiliu-nuoma-proginis

Visi kaip susitarę teigia, kad vestuvės tai viena svarbiausių gyvenimo švenčių ir su šiuo teiginiu sunku nesukti, tačiau vertėtų paminėti, kad pasiruošimas vestuvėms yra bene daugiausiai nervų ir kantrybės reikalaujantis procesas, juk viską reikia apgalvoti iki smulkmenų: kur vyks ceremonija, kur vyks puota, fotosesija, koks bus maistas, gėrimai… Kažką pamiršome? Taip! Automobilį. Juk nesinorėtų į savo vestuves kulniuoti pėsčiomis, važiuoti taksi ar savo nuosavu transportu, kuris skaičiuoja jau ne vienerius sąžiningo tarnavimo metus. (daugiau…)

Automobilio nuoma ir kelionės. Ką pamiršta į atostogų sūkurį patekę keliautojai?

automobilio-nuoma-atostogoms
Automobilio nuoma daugeliui tampa vis priimtinesniu transporto variantu keliaujant – jokio prisirišimo prie transporto grafiko, galimybė keliauti ten kur nori ir ten kur galbūt net nėra viešojo transporto. Taigi nuomojamas automobilis gelbėja visus trokštančius kuo daugiau pamatyti. Tačiau prieš nuomojantis automobilį svečioje šalyje riekia prisiminti ir kartais paanalizuoti keletą aspektų, kad jie vėliau nesugadintų nuotaikos. (daugiau…)

Ar tikrai nuomotis automobilį yra brangu?

Apsisprendę įsigyti automobilį, dažnai net nesusimąstome, kad automobilių nuoma dažnai gali būti pigesnis sprendimas, nei įsigytį nuosavą keturratį šeimos narį. Be to, gan dažnose gyvenimo situacijose nuomojamas automobilis teikia ir nemažai kitų privalumų, apie kuriuos net nenumanėme. Taigi, apie viską paeiliui.

Kiek gi mums kainuoja per metus nuosavo automobilio turėjimas?
Tarkime,

(daugiau…)

Pigi autonuoma Vilniuje

Tai, kas pigu, nebūtinai turi būti nekokybiška ir prasta. Tuo gali įsitikinti visi, kas pasirenka mūsų automobilių nuomos paslaugas. Pigi autonuoma Vilniuje yra dėl to, kad čia verda labai arši konkurencinė kova, tačiau apie tai skaitytkite toliau. (daugiau…)

Mini Cooper nuoma

Dirbdami automobilių nuomos rinkoje jau keletą metų pastebėjome, kad yra poreikis mūsų klientams nuomotis automobilius „su charakteriu“. Tai kiek netradiciniai, aukštos klasės automobiliai, nors ir ne antikvariniai ir ne proginiai (limuzinai). Tiesiog klientai pageidauja išsiskirti iš minios. Mini Cooper nuoma ir BMW nuoma pasirodė puikiausia išeitis šioje situacijoje. Ir neapsirikome… (daugiau…)

BMW nuoma

Lietuvoje BMW yra viena populiariausių automobilių markių (šalia Audi, Volkswagen ir Opel). Vokiška kokybė ir vairavimo principai lietuviams labai priimtini, tad natūralu, kad nuomojame kelis BMW automobilius. Asmenys, kurie savo BMW automobilį turėjo palikti ilgesniam laikui remontuoti, dažniausiai išsinuomoja BMW, nes su kitais automobiliais važinėti paprasčiausiai negali ar nenori. (daugiau…)

Ilgalaikė automobilių nuoma

Tai protingas bei praktiškas sprendimas įmonėms ir privatiems asmenims, suteikiantis galimybę taupyti pinigus ir brangų laiką. Pigi automobilio nuoma yra paremta ilgalaikės autonuomos pagrindu ir taip pat gana stipriai įtakojama konkurencingos rinkos, kuri skatina mus didinti paslaugos kokybę, mažinant jos kainą. (daugiau…)

Mini Cooper naujas rekordas

Londone, Didžiojoje Britanijoje, dvidešimt aštuonios moterys pagerino Guinesso rekordą. Jos visos vienu metu sutalpino save į BMW Mini Cooper. Rekordo gerinimas užtruko 18 minučių – tiek laiko prireikė rekordininkėms sulipti į automobilį ir nustatyti naują pasaulio rekordą. Jos tai padarė visiškai išnaudodamos laisvą vietą , įskaitant prietaisų skydelį ir net suspaudus keturis žmones į bagažinę. (daugiau…)

Autonuoma – geriausias sprendimas dažnoje gyvenimiškoje situacijoje

Pasirinkęs pigią automobilių nuomą Carrenta, sutaupau daugiau nei tikėjausi, ne tik pinigų, bet ir laiko. O ką jau kalbėti apie savijautą, kai nereikia sukti sau galvos dėl parkavimo vietos prie namų, plauti ir techniškai jį prižiūrėti, sandėliuoti žieminių ar vasarinių padangų ir t.t. Galiu drąsiai teigti, jog nusprendžiau teisingai, o mano pasirinktos įmonės paslaugų kokybės ir kainos santykis, tikrai patenkins įvairiausių žmonių poreikius. Tiesiog imk ir pabandyk. (daugiau…)

Pigi automobilių nuoma Vilniuje