UŽSAKYMAS

Užsakant automobili iš anksto, galime rezervuoti Jusu pageidaujama marke.

MINIMALUS NUOMOS LAIKOTARPIS

Minimalus nuomos laikotarpis yra 1 para (24 val.).

KAINA

Lentelese yra nurodytos automobiliu nuomos kainos, nuomojant automobili kelionems tik Baltijos šaliu (Lietuva, Latvija, Estija) teritorijoje. Kelionems už Baltijos šaliu ribu nuomos kaina gali dideti. I nurodytas nuomos kainas yra iskaiciuota: 200 kilometrų per parą rida, civilinis draudimas, KASKO draudimas su 500 LTL dydžio franšize 1 autoįvykiui, 24/7 pagalba kelyje. Carrenta pasilieka teise be atskiro ispejimo keisti nuomos kainas naujoms nepatvirtintoms rezervacijoms.

ATSISKAITYMAS IR UŽSTATAS

Nustatytas nuomos mokestis sumokamas nuomos laikotarpio pradžioje, pasiimant automobili. Už automobilio nuoma galima atsiskaityti grynais pinigais bet kokia laisvai konvertuojama valiuta bei banko pavedimu. Išimtiniais atvejais, klientas, palikes nustatyto dydžio užstata (nuo 500 iki 1000 LTL), gali atsiskaityti ir grynais pinigais. Užstato suma lygi Nuomininko atsakomybei autoavarijos, vagystes ar treciuju asmenu veikos atvejais.

VAIRUOJANTIS ASMUO

Nuomojama automobili gali vairuoti ne jaunesnis nei 20-ties metu asmuo, turintis galiojanti, tarptautinius reikalavimus atitinkanti vairuotojo pažymejima ir ne mažiau kaip 1 metu vairavimo patirti. Už papildomą mokestį automobilį galime išnuomoti su musu imones vairuotoju.

DOKUMENTAI

Nuomojant automobili, klientas pateikia šiuos savo galiojancius dokumentus: pasa arba tapatybes kortele ir vairuotojo pažymejima, kuriu kopijos pridedamos prie nuomos sutarties originalo. Noredamas išsinuomoti automobili, klientas taip pat privalo pateikti veikiancia banko kortele, kurios saskaitoje butu galima užšaldyti užstata už automobili.

DRAUDIMAS

Visi CARRENTA automobiliai yra apdrausti. Automobilio transporto priemoniu (Kasko) draudimas (avarijos, vagystes, stichines nelaimes, treciuju asmenu tycines veikos atvejais) bei Transporto priemoniu savininku ir valdytoju civilines atsakomybes privalomasis draudimas (TPVCA) galioja geografines Europos ribose. Ribota Nuomininko atsakomybe ivykus draudiminiam ivykiui – nuo 500 LTL iki 1000 LTL (dydis priklauso nuo išsinuomoto automobilio bei automobilio remonto trukmės po autoįvykio). Draudimo kaina yra iskaiciuota i nurodytas automobiliu nuomos kainas.

PAPILDOMAS DRAUDIMAS

Klientas gali sumažinti savo atsakomybe ivykus draudiminiam ivykiui iki 0 LTL. Ši paslauga papildomai kainuoja nuo 40 LTL iki 80 LTL už para be PVM (dydis priklauso nuo išsinuomoto automobilio ir nuomos laikotarpio trukmes).

AUTOMOBILIO PRISTATYMAS / GRAŽINIMAS

Paimant ar pristatant automobili iš / i mūsų biurą Vilniuje jokiu paemimo / pristatymo mokesciu nera. Už papildoma mokesti galime pristatyti ir paimti automobilius bet kuriame mieste Lietuvoje ir Baltijos šalyse bet kuriuo paros metu. Vilniaus ir Kauno oro uostose papildomai imama nustatyto dydžio (40 lt.) oro uosto rinkliava.

PAKAITINIS AUTOMOBILIS

Techninio gedimo, avarijos atveju arba jei išnuomotas automobilis tampa nebetinkamu naudoti del kitu priežasciu, CARRENTA suteikia kita – pakaitini automobili.

AUTOMOBILIU IRANGA

Visi CARRENTA automobiliai turi oro kondicionierius, AM/FM CD grotuvus, vairo stiprintuvus, oro pagalves, centrinius užraktus ir imontuotas apsaugos sistemas.

PAPILDOMA IRANGA

Už papildoma mokesti, kartu su automobiliu, galime pasiulyti išsinuomoti vaikiškas kedutes bei navigacines GPS sistemas.

DEGALAI

Automobiliai išnuomuojami ir gražinami su pilnu kuro baku. Gražinus automobili su nepilnu kuro baku, imamas nustatyto dydžio mokestis.

ŽEMELAPIAI

Lietuvos Respubliko keliu žemelapius rasite kiekviename automobilyje.

FORCE MAJEURE

Iškilus nenumatytoms aplinkybems (rezervuotam automobiliui pakliuvus i autoivyki), CARRENTA pasilieka teise atšaukti automobilio rezervacija, prieš tai ispejus klienta elektroniniu paštu arba telefonu.