UŽSAKYMAS

Užsakant automobilį iš anksto, galime rezervuoti Jūsų pageidaujama marke.

MINIMALUS NUOMOS LAIKOTARPIS

Minimalus nuomos laikotarpis yra 1 para (24 val.).

KAINA

Lentelėse yra nurodytos automobiliu nuomos kainos, nuomojant automobilį kelionėms tik Baltijos šalių (Lietuva, Latvija, Estija) teritorijoje. Kelionėms už Baltijos šalių ribų nuomos kaina gali didėti. Į nurodytas nuomos kainas yra įskaičiuota: 200 kilometrų per parą rida, civilinis draudimas, KASKO draudimas su 500 LTL dydžio franšizė 1 autoįvykiui, 24/7 pagalba kelyje. Carrenta pasilieka teise be atskiro įspėjimo keisti nuomos kainas naujoms nepatvirtintoms rezervacijoms.

ATSISKAITYMAS IR UŽSTATAS

Nustatytas nuomos mokestis sumokamas nuomos laikotarpio pradžioje, pasiimant automobili. Už automobilio nuoma galima atsiskaityti grynais pinigais bet kokia laisvai konvertuojama valiuta bei banko pavedimu. Išimtiniais atvejais, klientas, palikęs nustatyto dydžio užstatą (nuo 500 iki 1000 LTL), gali atsiskaityti ir grynais pinigais. Užstato suma lygi Nuomininko atsakomybei autoavarijos, vagystes ar trečiųju asmenų veikos atvejais.

VAIRUOJANTIS ASMUO

Nuomojama automobili gali vairuoti ne jaunesnis nei 20-ties metu asmuo, turintis galiojanti, tarptautinius reikalavimus atitinkanti vairuotojo pažymejimą ir ne mažiau kaip 1 metu vairavimo patirti. Už papildomą mokestį automobilį galime išnuomoti su musu įmonės vairuotoju.

DOKUMENTAI

Nuomojant automobili, klientas pateikia šiuos savo galiojančius dokumentus: pasą arba tapatybes kortele ir vairuotojo pažymėjimą, kurių kopijos pridedamos prie nuomos sutarties originalo. Norėdamas išsinuomoti automobilį, klientas taip pat privalo pateikti veikiančia banko kortele, kurios sąskaitoje butu galima užšaldyti užstatą už automobilį.

DRAUDIMAS

Visi CARRENTA automobiliai yra apdrausti. Automobilio transporto priemoniu (Kasko) draudimas (avarijos, vagystes, stichines nelaimes, trečiųjų asmenų tyčinės veikos atvejais) bei Transporto priemonių savininkų ir valdytojų civilines atsakomybės privalomasis draudimas (TPVCA) galioja geografines Europos ribose. Ribota Nuomininko atsakomybe įvykus draudiminiam įvykiui – nuo 500 LTL iki 1000 LTL (dydis priklauso nuo išsinuomoto automobilio bei automobilio remonto trukmės po autoįvykio). Draudimo kaina yra įskaiciuota į nurodytas automobilių nuomos kainas.

PAPILDOMAS DRAUDIMAS

Klientas gali sumažinti savo atsakomybe ivykus draudiminiam ivykiui iki 0 LTL. Ši paslauga papildomai kainuoja nuo 40 LTL iki 80 LTL už para be PVM (dydis priklauso nuo išsinuomoto automobilio ir nuomos laikotarpio trukmes).

AUTOMOBILIO PRISTATYMAS / GRAŽINIMAS

Paimant ar pristatant automobili iš / i mūsų biurą Vilniuje jokiu paėmimo / pristatymo mokesčių nėra. Už papildomą mokestį galime pristatyti ir paimti automobilius bet kuriame mieste Lietuvoje ir Baltijos šalyse bet kuriuo paros metu. Vilniaus ir Kauno oro uostose papildomai imama nustatyto dydžio (40 lt.) oro uosto rinkliava.

PAKAITINIS AUTOMOBILIS

Techninio gedimo, avarijos atveju arba jei išnuomotas automobilis tampa nebetinkamu naudoti del kitu priežasčių, CARRENTA suteikia kitą – pakaitinį automobilį.

AUTOMOBILIŲ ĮRANGA

Visi CARRENTA automobiliai turi oro kondicionierius, AM/FM CD grotuvus, vairo stiprintuvus, oro pagalves, centrinius užraktus ir įmontuotas apsaugos sistemas.

PAPILDOMA IRANGA

Už papildomą mokestį, kartu su automobiliu, galime pasiūlyti išsinuomoti vaikiškas kėdutes bei navigacines GPS sistemas.

DEGALAI

Automobiliai išnuomuojami ir gražinami su pilnu kuro baku. Gražinus automobilį su nepilnu kuro baku, imamas nustatyto dydžio mokestis.

ŽEMĖLAPIAI

Lietuvos Respublikos kelių žemėlapius rasite kiekviename automobilyje.

FORCE MAJEURE

Iškilus nenumatytoms aplinkybėms (rezervuotam automobiliui pakliuvus į autoįvyki), CARRENTA pasilieka teise atšaukti automobilio rezervacija, prieš tai įspėjus klientą elektroniniu paštu arba telefonu.